D1-juniorit 06

Pelaamme kolmella peliryhmällä E1- aluesarjaa

 

Toimihenkilöt kaudella 2017-2018

Rooli

Nimi

puhelin

sähköposti

Joukkueenjohtaja

Jari Jämsen

0500 760 774

jari.jamsen@gmail.com

Vastuuvalmentaja

Jani Väistö

050 571 0292

vaisto.jani@gmail.com

Valmentajat

Ismo Lauanne

040 773 4243

ismo.lauanne@elisa.com

Kim Åberg

040 540 3160

kimaberg@windowslive.com

Hannu Lignell

045 139 8257

hannu.lignell@gmail.com

Maalivahtivalmentaja

Teemu Koskelin

050 584 4445

teemu.koskelin@gmail.com

Huoltajat

Iiro Forsblom

040 730 6912

iiro.forsblom@gmail.com

Andrei Ershov

040 537 8624

andrei.m.ershov@gmail.com

Jouni Mikkonen

040 746 0286

jouni.mikkonen@johacon.fi

Rahastonhoitajat

Outi Tynkkynen

041 533 7754

rahastonhoitaja06@gmail.com

Natalia Nikkilä

040 834 9286

natalia.nikkila@gmail.com

 

Yhteisellä jaaahmat.2006@gmail.com sähköpostilla tavoitat joukkueenjohtajan sekä rahastonhoitajat

 Pankkiyhteys: FI58 4260 0010 1942 53