D1-juniorit 06

Pelaamme kahdella peliryhmällä D1- aluesarjaa

 

Toimihenkilöt kaudella 2019-2020

Rooli

Nimi

puhelin

sähköposti

Joukkueenjohtaja

Jari Jämsen

0500 760 774

jari.jamsen@gmail.com

Vastuuvalmentaja

Tero Berg

050 592 2596

tero.berg@ahmat.eu

Valmentajat

 

Tomi Puittinen

050 410 3689

t.puittinen@hotmail.com

Hannu Lignell

050 304 9832

hannu.lignell@gmail.com

 

 

Ismo Lauanne

Jari Kilpimaa

040 773 4243

050 321 9668

ismo.lauanne@elisa.com

kilpimaa@elisanet.fi

Huoltajat

 

 

Iiro Forsblom

040 730 6912

iiro.forsblom@gmail.com

Andrei Ershov

040 537 8624

andrei.m.ershov@gmail.com

Jouni Mikkonen

040 746 0286

jouni.mikkonen@johacon.fi

Rahastonhoitaja

Nettivastaava

Outi Tynkkynen

041 533 7754

rahastonhoitaja06@gmail.com

Natalia Nikkilä

040 834 9286

natalia.nikkila@gmail.com

 

Yhteisellä jaaahmat.2006@gmail.com sähköpostilla tavoitat joukkueenjohtajan sekä rahastonhoitajat

 Pankkiyhteys: FI58 4260 0010 1942 53