E1-juniorit 07

 

Jää-Ahmat E1-07 joukkue pelaa aluesarjoja kolmella peliryhmällä.

 

Toimihenkilöt kaudella 2018-2019       

 

 Nimipuhelinsähköposti

Joukkueenjohtajat

Marko Peltonen

0400 652744

marko.peltonen@erlatek.fi

Vastuuvalmentaja

Mikko Liukko

040 7724242

mikko.liukko@gmail.com

Valmentajat

Antti Helminen
Juha-Pekka Leppänen
Tommy Lindholm
Ville Peltola
Riku Soininen
Samu Vilkman

050 3441813
050 4663727
040 5622274
0400 420337
041 5463557
044 5588271

aohelmin@gmail.com
71.leppanen@gmail.com
tommy.lindholm@marioff.fi
ville.peltola@rta-yhtiot.fi
Riku.1982.11.18@gmail.com
samu.vilkman@hotmail.com

Huoltajat

Jan Koskinen
Jarkko Muikku

Tero Seitsonen
Niko Tikkari

0400 861392

040 359 2111
050 3456034
040 8267518

aija.koskinen@gmail.com

muikkujake@gmail.com​
tema.sini@hotmail.fi
ntikkari@gmail.com

Rahastonhoitaja

Mediavastaava

Katja Laakkonen

Soile Mustjärvi-Riihelä

041 5337782

044 9981711

katjal2007@gmail.com

soile.mustjarvi-riihela@lahitapiola.fi

 

          Pankkiyhteys: Lammin Säästöpankki FI54 4260 0010 2129 49

                            

Jää-Ahmat E1-07-joukkuetta ovat tukemassa kaudella 2018 - 2019 mm. seuraavat yritykset.

Joukkue kiittää kaikkia tuesta!