Hallitus

Hyvinkään Jää-Ahmat ry

Hallitus 2021-2022

Riku Soininen
Puheenjohtaja
Talousvastaava
valmennusahmat10@gmail.com
Ari Torikka
Varapuheenjohtaja
myClub ja CoachTools tukihenkilö
HyRi Hockey ry:n hallituksen jäsen
aptorikka@gmail.com
Marko Peltonen
Sihteeri ja viestintävastaava
HyRi Hockey ry:n hallituksen jäsen
marko.peltonen@erlatek.fi
Piia Ahokas
piia.ahokas2@gmail.com
Somevastaava
Matti Karmala
CCM- ja varustevastaava
matti.karmala@vepe.fi
Mikko Liukko
Vastuuvalmentajien mentori
mikko.liukko@gmail.com
Heikki Nieminen
Joukkueenjohtajien mentori
heikki.nieminen@ramboll.fi

 

Nimien alla toistaiseksi vielä vanhat vastuualueet, jotka määritellään uudelleen kun uusi hallitus kokoontuu ensimmäisen kerran